Prodloužování řas

Navštivte salon VikaSSO, kde vaše oči získají elegantní výraz. Čeká je totiž jedinečné prodloužení a zhuštění řas metodou řasa na řasu.

Jak to celé probíhá?

Před aplikací se nejprve dohodnete na délce a tvaru řas. Na výběr je několik variant – od zcela přirozených po úžasné a expresivní „mrkačky". Přidat je možné také barevné řasy, ozdobné kamínky či třpytivé flitry, které jsou vhodné zejména na party či na svatbu.

Pokud nosíte brýle, vezměte si je s sebou, vybere se podle nich správná délka řas tak, aby vám nepřekážely. Kontaktní čočky si lze při aplikaci ponechat, oči však budete mít po celou dobu zavřené.

Umělé řasy kopírují tvar a pohyb přírodních řas a aplikují se po jedné, takže nebudou slepené ani přeložené přes sebe. Oči budou díky krásně odděleným a hustým řasám větší a výraznější.

Všechny nástroje v salonu jsou dezinfikovány po každé zákaznici a také chráněny pravidelným čištěním ve sterilizátoru. Používaný materiál je mimořádně kvalitní, atestovaný a zdravotně nezávadný. Metoda je vhodná i pro alergiky, dosud nebyla prokázána žádná alergická reakce.

Co byste ještě měla vědět:

    Na aplikace přijďte zcela nenalíčená.
    Orientační čas procedury je 60–75 min, často však i méně, záleží vždy na množství řas.
    Řasy vydrží 3–5 týdnů dle toho, jak rychle vám vaše vlastní řasy vypadávají. Cca 70 % klientek chodí jednou za čtyři týdny.
    S řasami se můžete i koupat, nevadí jim voda (ani mořská), sauna se doporučuje max. 1 týdně. Vyvarujte se odličování mastnými oleji nebo krémy.

Hlavně, že vypadáte pořád skvěle!