Kosmetické služby

      Kosmetické ošetření patří k základní péči o pleť každé ženy i muže. Pleť je často považována za nejpřesnější barometr celkového zdraví, a proto je nutné o ni pravidelně pečovat a používat vhodnou kosmetiku. Pleť je absolutním zrcadlem Vašeho zdraví. Největší vliv na proměny kůže mají nervy, hormony, vyvážená strava, výdej a přísun tekutin… 
     Salon VikaSSO nabízí profesionální péči odborníci, které jsou vzdělány v oboru a pravidelně procházejí odbornými školeními.  Můžete si vybírat mezi několika druhy kosmetických ošetření, tak aby Vám péče byla co nejpříjemnější a přinesla Vaší pleti maximální efekt!

Speciální nabídka:

Diamantova mikrodermabraze

        Těšit se můžete na odlíčení pleti, základní očistu pokožky, tonizaci, úpravu obočí, peeling a především i na účinné hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Toto moderní, bezbolestné a šetrné ošetření odstraní nečistoty, uvolní póry, vyhladí a hydratuje pleť a celkově zpomalí proces jejího stárnutí. Diamantová mikrodermabraze nejvyšší kvality neinvazivní omlazení pokožky, ošetření vhodné pro ženy i muže, obroušení nerovností, vyhlazení jemných vrásek, jizviček, zesvětlení pigmentací, aktivace vlastních kolagenových à elastanových vláken.

Bezinjekční mezoterapie

      INOVACE !!! Přístroj pro bezinjekční mezoterapii využívá systém přesně specifikovaných nízkoenergetických impulsů, které  umožňují aplikované látce proniknout do dermis. Impulsy uvolňují svalové napětí, zlepšují metabolismus, podporují lymfatický a krevní oběh, zjemňují vrásky, zesvětlují pokožku a udržují její hydrataci.

Microcurrent terapie

       Terapie mikroproudem obnovuje buněčnou strukturu pleti. Pracuje na podobných principech jako mezibuněčný mikroproud v našem těle. Přístroj povzbuzuje buňky k aktivnější činnosti hluboko a v různých vrstvách pleti. Tím dochází k jejich oživení, zlepšení metabolismu a odchodu nežádoucích látek z pleti. Vyhlazuje a zlepšuje elasticitu pokožky a umožňuje efektivněji využívat léčebné a kosmetické přípravky, které nezůstávají jen na povrchu.

Masáž  obličeje

      Na obličeji se odráží nálady a emoce, které způsobují výraz ve tváři . Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh, pružnost svalů a masírovaná osoba se pak cítí skvěle a září zdravím. Kosmetická masáž patří mezi nejpříjemnější úkon v kosmetice. Ze všech druhů masáží tato masáž působí na odvodnění, očištění a zpevnění pokožky v obličeji.